Współpraca

Wszystkie osoby zaangażowane w proces wyborczy zapraszam do współpracy!

W ramach prowadzonej kancelarii, wraz z zespołem radców prawnych i adwokatów, świadczymy usługi w zakresie kompleksowej obsługi komitetów wyborczych oraz pojedynczych kandydatów.

Proces wyborczy, organizacja kampanii wyborczej i obsługa tej kampanii jest zadaniem niezwykle trudnym i skomplikowanym. Większość osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele problemów prawnych może stanąć przed komitetem wyborczym – od organizacji samego komitetu, przez sposób jego finansowania, po prowadzenie kampanii wyborczej. W ramach prowadzonej agitacji wyborczej nieświadoma osoba może popełnić wiele naruszeń, których finałem może być postępowanie sądowe – zarówno cywilne, jak i karne. Aby uniknąć takiej sytuacji, każdy materiał wyborczy należy przygotować w sposób odpowiedni i dokonać dokładnego jego sprawdzenia – w końcu sukces kampanii wyborczej zależy właśnie od odpowiedniego przygotowania kampanii wyborczej.

Sam proces wyborczy nie kończy się w dniu głosowania. Sprawy sądowe wywołane kampanią wyborczą, czy też protesty wyborcze, stanowią osobną gałąź prowadzonej przez nas działalności.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani świadczonymi przeze mnie usługami, proszę o kontakt pod numerem telefonu 575 113 228 lub pod adresem e-mail: a.citko@kancelaria-olc.pl

Zachęcam także do odwiedzenia strony Kancelarii: www.kancelaria-olc.pl.